Axenda

DESCARCA A TÁBOA DE PLANIFICACIÓN BIANUAL

NAS TIC MANDAS TI

DataHoraLugarConcello
16/10/20189:45 a 11:15C.P.I. Fonte DíazTouro
24/10/201812:30 a 14:00CPI San SadurniñoSan Sadurniño
29/10/201810:25 a 11:55IES Agra de RaícesCee
29/10/201812:20 a 13:50IES Fernando BlancoCee
31/10/201812:50 a 14:20IES Isaac Díaz PardoSada
05/11/201815:30 a 17:00IES MosteirónSada
05/11/20189:30 a 11:00IES Lamas de CasteloCarnota
19/11/201816:20 a 17:50IES CurtisCurtis
30/11/201812:10- 13:40CPI A XunqueiraFene
16/01/201912:30 a 14:00IES Cabo OrtegalCariño

ESCOITA O MEU SON

DataHoraLugarConcello
10/01/201910:45 a 12:25IES Terra de SoneiraVimianzo
14/01/2019 10:40 a 12:20 e 12:35 a 14:15 IES Francisco AguiarBetanzos
15/01/2019 10:40 a 12:20 e 12:35 a 14:15 IES Francisco AguiarBetanzos
23/01/20199:20 a 11:00CPI ZasZas
23/01/201911:35 a 13:15IES BaioZas

APRENDEMOS XUNT@S? (CHARLAS SOBRE AFECTIVIDADE E SEXUALIDADE)

DataHoraLugarConcello
06/07/2018 19:00 a 20:30 Biblioteca . 1º Andar
Cerceda
21/09/2018 18:30 a 20:00Museo do Traxe Juanjo Linares Ordes
02/10/2018 18:30 a 20:00Sala Conferencias. Edificio MultiusosMelide
19/10/2018 16:30 a 18:00Vivenda Comunitaria. BaixoSanta Comba
25/10/2018 12:30 a 14:00Aula da Natureza Toques
28/11/201819:00 a 20:30Salón usos múltiples. IES Isaac Díaz PardoSada

CONTA CONTOS E OBRADOIRO MANUALIDADES INFANTIL

DataLugarConcello
30/10/2018CEIP Plurilíngüe Pepe de Xan BañaSanta Comba
30/10/2018CEIP Barrié de la MazaSanta Comba
31/10/2018CRA Santa CombaSanta Comba
09/11/2018CPI BembibreVal do Dubra
13/11/2018CEIP Alexandre Rodríguez CadarsoNoia
15/11/2018CEIP PindoCarnota
15/11/2018CEIP CarnotaCarnota
15/11/2018EEI LiraCarnota
15/11/2018EEI O VisoCarnota
19/11/2018CEIP Centieira Fene
20/11/2018CEIP MartagonaMelide
20/11/2018CEIP Nº 1Melide
20/11/2018CEIP Mestre Pastor BarralMelide
20/11/2018CEIP ToquesToques
21/11/2018CEIP Plurilingüe Os CasaisFene
23/11/2018CPI San SadurniñoSan Sadurniño
26/11/2018CEIP ArzúaArzúa
26/11/2018CEIP O RamoFene
27/11/2018EEI SabaxánsBrión
27/11/2018EEI Os ÁnxelesBrión
27/11/2018EEI LuañaBrión
28/11/2018CPI A XunqueiraFene
29/11/2018CEIP PedrouzosBrión
03/12/2018CEIP Felipe de CastroNoia
03/12/2018CEIP Pedro Barrie de la MazaSada
05/12/2018CPI Castro BaxoiMiño
05/12/2018CEIP Xacinto Amigo LeraVal do Dubra
10/12/2018CEIP Francisco Vales VillamarínBetanzos
11/12/2018CEIP TeixeiroCurtis
11/12/2018CEIP CurtisCurtis
19/12/2018CEIP Fonte DíazTouro
29/01/2019CEIP A RamallosaTeo
11/02/2019CEIP Ramón de Artaza y MalvarezMuros

XINCANA COEDUCATIVA "SEN VIOLENCIA SEN MEDO"

DataLugarConcello
09/11/2018CPI BembibreVal do Dubra
14/11/2018CEIP Alexandre Rodríguez CadarsoNoia
15/11/2018CEIP PindoCarnota
15/11/2018CEIP CarnotaCarnota
19/11/2018CEIP Centieira Fene
21/11/2018CEIP Plurilingüe Os CasaisFene
23/11/2018CPI San SadurniñoSan Sadurniño
26/11/2018CEIP O RamoFene
26/11/2018CEIP ArzúaArzúa
28/11/2018CPI A XunqueiraFene
29/11/2018CEIP PedrouzosBrión
30/11/2018CEIP PedrouzosBrión
03/12/2018CEIP Felipe de CastroNoia
04/12/2018CEIP Felipe de CastroNoia
05/12/2018CEIP Xacinto Amigo LeraVal do Dubra
19/12/2018CEIP Fonte DíazTouro
29/01/2019CEIP A RamallosaTeo
30/01/2019CEIP A RamallosaTeo
11/02/2019CEIP Ramón de Artaza y MalvarezMuros